ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 
 

 ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ або ЧЕРЕЗ ЩО ВАС МОЖУТЬ ЗАБАНИТИ

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор
avatar

Сообщения : 180
Корейчики : 395
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014
Откуда : Україна

СтворюватиТема: ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ або ЧЕРЕЗ ЩО ВАС МОЖУТЬ ЗАБАНИТИ   Нд 3 Серп 2014 - 7:58

Правила Форуму

Найголовніші слова Форуму: толерантність, ввічливість і дотримання морально-етичних норм.


1. Основні положення:

1.1. ClubFate - некомерційний проект з перекладу / озвучування азіатських фільмів і серіалів, інтерв'ю та статей на українську мову.
1.2. Реєструючись на Форумі, користувач підтверджує, що повністю згоден з діючими Правилами і їх подальшими змінами. Незгода користувача з Правилами не знімає з нього обов'язок їх виконання.
1.3. Форум модерується - Адміністрація контролює тематику форуму, його зміст і дотримання учасниками Правил форуму.
1.4. Запитання Модератору рекомендується задавати в Особистих повідомленнях. Якщо Ви не погоджуєтесь з діями Модератора по відношенню до Вас чи інших учасників Форуму, Ви можете звернутися до Адміністратора в Особистому повідомлені або просто покинути Форум.
1.5. Всі матеріали, представлені на даному Форумі, призначені виключно для ознайомлення. Адміністрація не несе відповідальності за матеріали, розміщені на даному ресурсі.

2. Категорії учасників форуму:

2.1. Гість - будь-який користувач Інтернету, який має доступ до Форуму виключно в режимі перегляду.
2.2. Зареєстрований користувач - має свій власний унікальний нік, пароль для доступу до Форуму. Зареєстровані учасники можуть створювати теми, залишати повідомлення, приймати участь в голосуваннях і форумному житті в цілому.
2.3. Модератор - довірена особа Адміністрації Форуму. Стежить за порядком у ввірених йому розділах і підрозділах Форуму. Має право видаляти, переносити, правити повідомлення і теми, робити зауваження і виносити попередження учасникам Форуму. Якщо Ви бажаєте стати Модератором Форуму, зверніться до Адміністрації і Ваша кандидатура буде розглянута.
2.4. Адміністратор - власник Форуму; довірена особа власників ресурсу. Володіє винятковими правами на здійснення будь-яких дій над усіма розділами, підрозділами, повідомленнями Форуму. Має право блокувати користувачів (бан), робити зауваження, виносити попередження, змінювати Правила Форуму. Дії Адміністрації не обговорюються.

3. Реєстрація:

3.1. При виборі ніку бажано використовувати тільки букви (можна англійські). Використання цифр небажано.
3.2. При реєстрації забороняється:
3.2.1.Реєструвати безглузді ніки, такі як: "QWERTY", "52gdu", "прмтс", а також ніки, що складаються з одних цифр або тільки голосних/приголосних букв. Заборонено реєструвати ніки, які містять адреси сайтів, електронної пошти, непристойні слова або натяки на них. Не допускається використання схожих до вже існуючих ніків.
3.2.2. Реєструвати одному користувачеві два і більше акаунта. При виявленні декількох реєстрацій, проведених з одного і того ж комп'ютера (ботів), Адміністрація залишає за собою право видаляти такі акаунти, незалежно від кількості повідомлень, залишених під цими акаунтами.
3.2.3. Реєстрація ніків типу "Модер", "Адмін", "Головний". Такі акаунти видаляються без попередження, при повторній спробі реєстрації з подібним ніком застосовується бан по IP і ніку.
3.3. Адреса електронної пошти, вказана Вами при реєстрації, повинна бути чинною. Надалі на цю адресу Ви зможете отримувати повідомлення Форуму.
3.4. Акаунти користувачів, що не мають жодного повідомлення протягом трьох місяців після реєстрації, можуть бути видалені.

4. Будемо вдячні за:

4.1. Створення нових тем. Будьте уважні при виборі розділу, не створюйте теми-дублікати. При створенні тем в розділі, який має каталог:
- якщо Ви Модератор - внесіть в нього нову тему;
- якщо Ви користувач - повідомте Модератору про неї.
4.2. Підтримку дискусії, надання цікавої інформації.
4.3. Участь в конкурсах/акціях, що проводяться на Форумі.

5. Рекомендується:

5.1. Перед створенням теми або написанням повідомлення ознайомитися з підрозділами Форуму, їх тематикою, Правилами створення тем.

6. Забороняється:

6.1. Використання нецензурних слів, хамство (в т.ч. за допомогою Особистих повідомлень), неповагу до Правил та представників Адміністрації, а також: прояв неповаги у ставленні до співрозмовника, наклеп по відношенню до учасників форуму, образи відносно національності, расової/релігійної/політичної приналежності, особисті погрози. Якщо Ви вважаєте повідомлення образливим, напишіть Модератору розділу.
6.2. Публікація реклами, розсилка або спам через Особисті повідомлення.
6.3. Розміщення шкідливого коду або посилань на нього; посилання на ресурси, при переході на які виникають небажані збої в роботі програмного і/або апаратного забезпечення; спроби порушення працездатності Форуму та/або отримання несанкціонованого доступу до чужих облікових записів.
6.4. Публікація матеріалів Форуму без відома адміністрації або авторів цих матеріалів. Поважайте працю інших!

7. Розміщення інформації на Форумі.

7.1. Аватар. В якості аватара дозволяється використовувати зображення шириною не більше 200 пікселів, висотою не більше 200 пікселів і об'ємом не більше 64 Кб. Заборонено використовувати аватари, які не відповідають загальноприйнятим нормам моралі, зокрема еротичного змісту, або містять ненормативну лексику (пам'ятаєте, що форум читають діти). У разі порушення аватари будуть видалятися без попередження.
7.2. Підпис. В якості підпису дозволено використовувати гіф-анімацію в кількості не більше двох штук. Загальні розміри не можуть перевищувати 300 пікселів по більшій стороні, загальна вага підпису не може бути більше 800 кб.
7.3. У звичайних повідомленнях рекомендується не використовувати шрифти більше, ніж в 3 рази звичайного розміру, міняти колір шрифту. Дозволено використовувати кольоровий шрифт лише в розділі «Тільки для форумчан». Використовувати червоний колір заборонено у всіх розділах - це прерогатива Адміністраторів і Модераторів Форуму.
7.4. Дотримуйтесь авторського права. Якщо Ви берете матеріал з інших сайтів/форумів/блогів, обов'язково вказуйте посилання, джерело, автора.
7.5. Зображення.
- У першому повідомленні теми допускається залишати «на виду» тільки ОДНЕ зображення (розміром не більше 500 пікселів по більшій стороні). Інші зображення розміщайте під спойлером.
- У всіх інших повідомленнях ВСІ картинки повинні бути заховані під спойлер. Якщо картинок під спойлером більше 5, вантажити прев'ю фоток розміром не більше 350 пкс.
- Дуже небажано використовувати хотлінкінг - вставляти посилання на зображення з інших ресурсів. Щоб залити зображення, користуйтеся Радикалом або ImageShack Toolbar, який знаходиться у вікні повідомлення.
7.6. Відео. Відео можна розміщувати тільки під спойлером.
7.7. Текст. При розміщенні тексту великого розміру, обов'язково ховати його під спойлер для зручності перегляду сторінки. Винятком є літературні сторінки.
7.8. При створенні нової теми, перше повідомлення оформляйте максимально лаконічно, користуйтеся спойлером - більшість інформації має бути «заховано» під ним.

8. Правопорушення.

Перераховані нижче дії заборонені і можуть привести до відповідних заходів з боку Адміністрації.
8.1. Флуд. Приклад: дуже короткі повідомлення, що засмічують теми, повідомлення не несуть смислового навантаження. Розміщення однакових тем в кількох розділах Форуму.
8.2. Флейм - образи на адресу інших користувачів. Спроби викликати негатив на свою адресу, обговорення особистих якостей користувачів.
8.3. Оффтоп - повідомлення, що не відповідають темі обговорення.
8.4. Оверквотинг - надмірне цитування. Використання великого обсягу цитат з інших повідомлень на Форумі. Використання багатоступеневих цитат. Не забувайте про функції "спойлер".
8.5. Навмисне спотворення мови, нехтування правилами української мови, зловживання сленгом, Капс, використання трансліту. Бажано перевіряти грамотність Вашого повідомлення, тому що помилки ускладнюють розуміння питання або відповіді і можуть дратувати учасників обговорення.
8.6. Публікація матеріалів порнографічного змісту та посилань на них, викладання зображень, що містять порнографію, сцени жорстокості або будь-які інші зображення, що принижують або ображають користувачів Форуму.

9. Система попереджень.

9.1. Якщо Ви бачите порушення Правил Форуму, напишіть про це Модератору розділу.
9.2. Рішення про покарання порушника приймає Адміністрація Форуму - Модератори і Адміністратори.
9.3. За особливо цинічне або регулярне порушення Правил Форуму можливий негайний і безстроковий бан.
9.4. За порушення правил учасники Форуму можуть бути забанені:
- Перше порушення - бан на три дні;
- Друге порушення - бан на тиждень;
- Третє порушення - бан назавжди.

10. Репутація.

10.1. Репутація користувача показує кількісну оцінку рівня поваги до нього з боку інших учасників за здійснювану діяльність.
10.2. Не допускається зменшення репутації учасників Форуму на безпідставній основі.

Незнання Правил не звільняє від відповідальності за їх порушення. Незрозумілі моменти Ви завжди можете уточнити у Адміністрації Форуму.
Зміни в Правилах вступають в дію після закінчення 24-х годин з моменту їх публікації.

З повагою, Адміністрація ClubFate.
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
 

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ або ЧЕРЕЗ ЩО ВАС МОЖУТЬ ЗАБАНИТИ

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін.-