ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Сподобався Вам фільм?
Це мій улюблений азіатський фільм
0%
 0% [ 0 ]
Один з найкращих
100%
 100% [ 1 ]
Думаю, перегляну ще раз
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
0%
 0% [ 0 ]
Фільм "виграв" через підбір акторів, ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких фільмів багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 1

АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: 71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)   Пт 5 Вер 2014 - 7:40

71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro

Жанр: воєнний, драма
Рік виходу: 2010
Режисер: Джон Х. Лі / Lee Jae-han
У ролях: Девід МакІнніс, Крістін Ча, Чха СинВон, Чхве СинХьон (T.O.P), Син Жонг, Кім ДонгБіон, Кім СеунгВоо, Квон СанУ.

ОПИС

Серпень 1950 року. Корейський півострів охоплений вогнем війни. Південнокорейські війська змушені відступати під натиском Корейської народної армії. Лінію фронту вдалося стабілізувати лише біля річки Нактонган. Тут ідуть кровопролитні бої. Роті із сімдесяти одного студента-новобранця наказано тримати оборону Пхоханської середньої школи для дівчаток. Перед ними поставлено практично неможливе завдання - якомога довше стримувати просування противника, який по чисельності значно переважав їх.
Фільм заснований на реальних подіях.
ТРЕЙЛЕР:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: 71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)   Пт 5 Вер 2014 - 8:50

Цитую свої відгуки до фільму з рос. форуму.

Цитата :
Уже пізно (скоріше вже рано), не встигну написати відгук на цей фільм. Скажу тільки от що: гра на висоті, каст супер, інше залежить від глядача. Найсильніше в цій історії - це кінцівка. Ось там була непогана спроба розкрити те, чого я весь фільм чекала.

ПС: T.O.P наприкінці змусив ридати не по-дитячому своїм по-дитячому сумним... поглядом ... Жесть ... Зумів вивернути душу. Все ж він актор приголомшливий! ДАЙТЕ ЙОМУ ЩЕ РОЛЬ І НЕ ОДНУ !!!!!!!!!!

Цитата :
Тепер він один із моїх улюблених талановитих акторів. Зіграно сильно. Мені в один момент стало трохи за T.O.P-а страшно, я раптом подумала: "Хлопче, як ти збираєшся в реальному житті виходити із цієї ролі? Ти ж весь там, серед тих гинучих молодих життів, весь такий зляканий і водночас рішучий, без права на помилку..." T.O.P з тих людей, які вірять в життя свого героя, це реально психологічна травма, як він і говорив в одному з інтерв'ю. Тому я від чистого серця говорю йому "Спасибі!", що не пошкодував частинки себе і віддав її нам, глядачам. Бережи себе!

Цитата :
Він грає одну із головних ролей. Ні, не так. Він ПРОЖИВАЄ одну із головних ролей.

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: 71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)   Пт 5 Вер 2014 - 8:52

Відео із прес-конференції.

100512 Bigbang TOP - 71 - Into the Fire News :

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: 71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)   Пт 5 Вер 2014 - 9:43

Ще одна цитата мого відгуку.

Цитата :
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Не те, щоб спойлер, а черговий нахабний СПОЙЛЕР. Вибачаюсь, сьогодні щось занадто розчулилась. Так що, хто не дивився і не хоче спойлерів, відгук не читати!

Сьогодні трохи знайшлося часу для написання відгуків. Поспішаю його використати.
Навіть не знаю, з чого почати: з відчуттів від самого фільму або з акторів і їхніх персонажів. Загалом, сам фільм залишив глибокий слід тільки кінцівкою. Все ж протягом всієї історії мені не вистачало більшого розкриття психології персонажів. Фільмом більше показали кров, війну, страждання, вставляючи в нього відповідні сцени, але от самих думок, переживань цих хлопців мені не вистачило, навіть при тому, що там було безліч важких моментів.

Спойлер:

Я не буду нікому нав'язувати свої думки, просто висловлюсь як думаю. Якщо порівнювати з фільмом "18 травня" з Лі Чжун Гі, то мені той по емоційному наповненню більше пішов, ніж цей, хоч там і не було порівняно такої "м'ясорубки". Чомусь нинішній кінематограф має на увазі під поняттям "справжня війна" велику кількість крові і трупів. Колись брала інтерв'ю у ветеранів війни, з інституту посилали нас по партзавданню, так дуже запам'ятала слова одного солдата-дідка. Він якось ображено сказав, мовляв, мені дуже шкода бачити подібні фільми і читати такі книги, де кров ллється рікою. Не тільки в цьому була суть війни, а й у тих муках, які перенесли солдати. Адже вони не лише воювали, вони ще мали побут, жахливий, гнилий, смердючий побут (перепрошую за конкретику, але ми говоримо не про квіти). Побут, коли в довгих походах (не тільки по дорозі, але і по болотам) гнили ноги через бруд, що потрапляв в натерті мозолі, це коли спиш на ходу, тому що на сон немає часу (війна, ворог не чекатиме, коли ти відіспишся). Це повідмерзавші кінцівки в окопах. Але і це не все. Це ще думки, почуття, спогади, переживання, страх, боягузтво, та перемога над собою або повне розчарування. Потім солдат розгромив мої думки наступними переконаннями, мовляв, шкода, що пишуть книги тільки полковники та інші вищі чини. Шкода, що так мало пишуть солдати. Тому що, звичайно, керувати війною треба комусь, але все ж гарматним м'ясом і загнаними псами були прості солдатики, що йдуть з нехитрою зброєю прямо на вірну смерть, тремтячими руками направляючи гвинтівку на дуло танка, на своїй "шкурі" відчуваючи всю "красу" війни.
Так от про "18 травні"... Там якось все більше розкрито. Показані брати, їхні відносини, мирні сім'ї, їх мирне життя, змусили глядача звикнути до їх цінностей, приліпитися до персонажів, повірити в їх щастя і ось, коли приходе до них біда, тоді глядач вже може щиро відчути біль втрати, зрозуміти, яку ж сильну трагедію люди пережили в ті криваві дні, коли їх маленький світ лопається і розлітається на друзки, як куля з кольоровими блискітками. Тут злегка мені цього не вистачило. Так само, як "9-та рота". Не дивилася її і не хочу. Білозуба крута посмішка Бондарчука просто вбиває наповал мою сміливість взяти пульт в руки і запустити фільм у перегляд (це той варіант, про який ветеран говорив). Я чула думку одної авторитетної для мене людини, яка сказала, мовляв, туди б хлопчака з гітарою, простого, наївного, з вірою в життя і світле майбутнє, а не акцент на тому, що пацани з дівками не встигнуть переспати, загинуть, не пізнавши всіх принад життя. На яку цінність, перепрошую, там акцент роблять? І ще раз перепрошую, що говорю про це не в тій темі, хоча, все ж, порівняння, то теж момент характеристики. Так от, не вистачало в цьому фільмі саме ось таких моментів, як "хлопець з гітарою", "братніх відносин", щастя, яке потім втрачається. Один лише момент - листи до матері і спогади про неї, що T.O.P бездоганно зіграв (ну, про T.O.P-а я буду коротко говорити, бо якщо почну говорити, то два тома точно вийде). Чого мені не вистачило? Та елементарного. Навіть простого капловухого пацана, який розглядає божу корівку або метелика, яка сіла йому на гвинтівку (добре світле майбутнє на небезпечному знарядді вбивства). Дурна посмішка, безтурботний погляд, що милується мирним "населенням" землі, палаючої у вогні війни. Мені не вистачило ще персонажів, подібних T.O.P-у і ватажка-інтернатівця (вони тут для мене ідеальні), коли їх руки тряслись і сльози лились від страху (хоча це було зіграно і іншими, але... ну не так). Мені не вистачило історій кожного, щоб я відчула їх душу, їх колишнє щастя, їх колишнє життя, через втрату якої просто розривалося б все всередині і прийшов жаль, що ця клята війна калічить життя людей, позбавляє їх сімейного тепла, минулого, щастя, а у сімей забирає їх самих. Що це катастрофа не тільки на рівні страшної картинки, яку нам показують. Смерть людини страшна не кількістю крові, а самим фактом - смертю. Адже вмирає в світі ще одна мрія, усмішка, щастя, надія, чиясь радість. Ось дурне, пишу і знову реву... Ех... От якось так.
Спасибі, T.O.P, ти все ж подарував мені хвилини, наповнені змістом. Спасибі і сиротам.

Спойлер:

Тому можу сказати ось що: не знаю, зачепив би мене так цей фільм, якби не був присутній в ньому T.O.P, але фільм я точно внесу в домашню кіноколекцію. Проговоривши зараз все тут, починаю розуміти, що все ж були там і вдалі з точки зору кіно моменти.

Спойлер:

ВИСНОВОК. Рекомендую. У всякому разі, якщо і не залишить глибокого сліду (хоча важко повірити, що кінцівка може залишити когось байдужим), то не розчарує. Можливо, не найкращий, але хороший воєнний фільм.

Відгук вийшов злегка сумбурний, а, може, й не злегка.))))))) Але це все емоції. Болюча тема. Важка, яку без емоцій неможливо обговорювати.

ПС: T.O.P, що ти робиш з глядачами?.. Але хочу дуже попросити, здивуй нас ще і ще не раз. Все ж кіно - це настільки твоє, як і реп.

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: 71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)   Пт 5 Вер 2014 - 9:51

Мене цей фільм надихнув на сюжетний кліп. УВАГА! Так, як це сюжетний кліп, то маються спойлери (саби на рос. мові)

71: В огне / Pohwasogeuro - сюжетный клип (Scorpions and Tarja Turunen "The Good Die Young""):

T.O.P.L.A.N.A

Востаннє редаговано Lana (Пт 5 Вер 2014 - 9:57); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: 71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)   Пт 5 Вер 2014 - 9:55

До сих пір фільм викликає у мене тільки схвалення. Незважаючи на всі недоліки, він так само залишається в числі улюблених. Недавно знову переглянула, знову зачепило за живе.

Гіфки із фільму:

Парочка закадрових фото:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: 71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)   

На початок Донизу

71: У вогні / 71: Into the Fire / Pohwasogeuro (2010)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: ФІЛЬМИ АЗІЇ (з 2000 року) :: Південна Корея-