ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Злови мене / Catch Me / Steal my Heart / Only You / Kaechimi (2013)

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 532
Камсаамніда : 74
Дата регистрации : 14.08.2014

СтворюватиТема: Злови мене / Catch Me / Steal my Heart / Only You / Kaechimi (2013)   Ср 10 Вер 2014 - 5:10

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Злови мене / Catch Me / Steal my Heart / Only You / Kaechimi
Виробництво: Південна Корея, 2013
Жанр: романтика, комедія
Режисер: Лі Хен Чжон / Lee Hyeon-jong
В ролях: Чжу Вон, Кім А Джун, Кан Мін Чжон, Пек До Бін, Чха Те Хен, Пак Чхоль Мін, Ю Чже Мьон та ін.

Опис: Детектив Хо Те (Чжу Вон) - детектив, еліта поліції, практично ідеальний в пошуку і арешті злочинців. Його чергове завдання – розшукати злодія-домушника, який давно перебуває в розшуку. Йдучи по слідах злочинця, він стикається з Джин Сук (Кім А Джун), яка була його першим коханням. Навіть через десять років його почуття до неї залишилися незмінними, але уявіть потрясіння Хо Те, коли він зрозумів, що кохана і є знаменитий злодій, якого давно розшукують. Чи зможе детектив заарештувати свою першу любов?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Злови мене / Catch Me / Steal my Heart / Only You / Kaechimi (2013)   Ср 10 Вер 2014 - 5:13

трейлер Злови мене:

На початок Донизу
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Злови мене / Catch Me / Steal my Heart / Only You / Kaechimi (2013)   Ср 10 Вер 2014 - 5:15

Насміялась. Непогана комедія. І обійшлись без традиційного корейського туалетного гумору.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Злови мене / Catch Me / Steal my Heart / Only You / Kaechimi (2013)   

На початок Донизу

Злови мене / Catch Me / Steal my Heart / Only You / Kaechimi (2013)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: ФІЛЬМИ АЗІЇ (з 2000 року) :: Південна Корея-