ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 532
Камсаамніда : 74
Дата регистрации : 14.08.2014

СтворюватиТема: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   Пн 29 Груд 2014 - 16:14

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Кім Хьон Чжун

Факти:

Кім Хьон Чжун - популярний корейський актор і співак. Є колишнім лідером групи SS501 і видатної моделлю в Кореї, виграв кілька нагород на конкурсах моделей. З 2010 року займається сольною кар'єрою. Кім Хьон Чжун став широко відомий за межами Азії за свою роль Юн Чжи Ху в телесеріалі "Квіточки після ягідок / Boys Over Flowers" 2009 року і отримав всесвітню популярність за роль Бек Син Чжо в телесеріалі "Грайливий поцілунок / Mischievous / Playful Kiss ".
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   Пт 9 Січ 2015 - 10:04

Кумедні факти про Ліду:

1) Він різкуватий і говорить про все прямо, також він іноді поводиться трохи дивно, ніби знаходиться десь у своєму світі. У нас про таких кажуть «їжачок у тумані», а фанати називають це особливим 4-D мисленням.
2) Обожнює гітари (вчився грати на гітарі з раннього дитинства) і мангу
3) Його сім'я - це його батьки і старший брат.
4) Судячи зі слів учасників групи SS501, його обличчя нагадує мордочку песика.
5) Хьон Джун вважає Seo Taiji своїм натхненником. Саме його сингл «Ultramania» і спонукав Хьона стати співаком.
6) Хьон Джун катастрофічно складно вставати вранці, докази цього - шоу «Спасибі За Пробудження» і «Ми Одружилися»

Кім Хьончжун очима SS501:
-Йому треба б навчитися писати (весь час помиляється у написанні слів)
-Особливості 4-D мислення (нормальні люди не відразу розуміють, про що він говорить)
-Чесний і милий, але зазвичай залишає людей в програші, Хьончжун дійсно цікавий ...
-Йому подобається спізнюватися
-Соня №1 ( його нереально розбудити)
-Сміливий, але обережний
-Стриманий, зазвичай беземоційний
-Дуже компетентний лідер
На початок Донизу
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   Пт 9 Січ 2015 - 10:31

Стаття про дитинство Кім Хен Чжуна:
    Вік - 0-4 роки.
    Одного разу Хьон Чжун загубився в парку, як виявилося - він побіг до сцени, де виступав якийсь музикант
    Коли Хьон Чжун народився, він був дуже популярний серед сусідів через його великі очі, гострий розум та інтуїцію.
Після народження старшого брата Хьона лікарі сказали його матері, що у неї більше не буде дітей.
Мама про Хьона:
    "Одного разу уві сні я побачила вантажівку, навантажену редькою, він проїхав повз мене. Редька у вантажівці була просто величезних розмірів. Я побігла за вантажівкою, намагаючись зловити редьку в свій фартух. Редька скотилася в фартух, і я впала на підлогу. Це була найбільша редька, яку я коли-небудь бачила у своєму житті. Я була дуже здивована. Коли ж спробувала підняти редьку, то прокинулася. Я відчула себе дуже дивно: "Чи може це означати, що я вагітна?" Тому пішла в лікарню для огляду. Лікар сказав мені: "Вітаємо!". Справді, я опинилася вагітна! "
    Хьон Чжун почав ходити, коли йому виповнилося 9 місяців. До цього часу, хоча він міг сидіти сам, він не міг піднятися, члени сім'ї були стурбовані тим, що він може відставати в розвитку. Тим не менше він пропустив цей етап і відразу почав ходити. Всі члени сім'ї були в шоці.
В ході заходу Toljabee члени сім'ї спеціально поклали праворуч від нього олівець і книгу, але замість цього він вибрав пензлик, який був трохи далі. Хьон Чжун почав говорити і рахувати дуже рано, але він більше цікавився співом, танцями та іграми. (Toljabee - це традиція, коли перед дитиною розкладають різні символічні предмети. Від того, що вона вибере, нібито залежить майбутня професія. Хьон Чун вибрав пензлик, який означав, що він стане вченим)
    Кім Хен Джун завжди досягав успіху в навчанні, в юності ніхто не думав, що він стане співаком.

Вік - 5-9 років.

Спойлер:

Востаннє редаговано Charmy (Пт 9 Січ 2015 - 11:00); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   Пт 9 Січ 2015 - 10:59

Кар'єра
У 2005 році Кім Хьон Чжун дебютував як лідер гурту SS501, що дуже швидко знайшов велику кількість фанатів і незабаром був визнаний як один з найбільш популярних і улюблених гуртів Південної Кореї. Кім Хьон Чжун разом з гуртом брав участь у багатьох проектах і ТБ-шоу. Його популярність зростала з кожним новим "виходом на публіку". У 2008 р. він взяв участь у реаліті-шоу "Ми одружилися". "Салатну парочку, як називали його і Хван Бо, тут же оцінили фани, і популярність лідера дабл-ес почала зростати з новою силою. За участь у цьому шоу Кім Хен Чжун отримав премію" Краща пара каналу MBC ". Ця участь зіграла велику роль в житті і кар'єрі актора: у той час почали приготування до зйомок відомого нині серіалу "Квіточки після ягідок". Кім Хьон Чжун прекрасно показав себе в шоу "Ми одружилися" і зацікавив як кандидат на роль Юн Чжи Ху.

Спойлер:

Востаннє редаговано Charmy (Пт 9 Січ 2015 - 11:26); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   Пт 9 Січ 2015 - 11:23

19 червня 2010 Кім Хьон Чжун з'явився на концерті в Філіппінах (BEAST).

Kim Hyun Joong & Beast Interview:

28 червня 2010 було офіційно оголошено, що Кім Хен Чжун покинув DSP Entertainment і підписав контракт з компанією KeyEast (агенство Пе Йон Чжуна).
Кім Хьон Чжун був запрошений в 2010р. на Азійські ігри в Гуанчжоу в якості представника Південної Кореї, щоб співати "Sunshine Again" з іншими співаками.

Представник зокрема сказав: «12 листопада Кім Хьон Чжун як представник Кореї виконає офіційну пісню «Азійських Ігор 2010» у Гуанчжоу під назвою "Sunshine Again".

Раніше повідомлялося, що член «Організаційного Комітету Азіатських Ігор» надіслав запрошення Кім Хьон Чжуну із запитом, чи зможе він надати свій голос для виконання "Sunshine Again" ближче до кінця вересня. У той момент Хьон Чжун був зайнятий на зйомках «Грайливого поцілунку», але оскільки серіал був скорочений, співак зміг відправиться до Пекіна для підготовки до церемонії відкриття.

Режисер Пак Сон Чжин особисто направив запрошення, сказав наступне: «Комітет виявив бажання провести креативну і високоякісну церемонію; їх вибір впав на Кім Хьон Чжуна через його континентальну славу по всій Азії. Він виступить на сцені разом з 4-ма співаками-представниками Китаю перед церемонією запалювання факела, тим самим символізуючи гармонію між різними націями Азії ».

На початку грудня 2010 року Кім Хен Чжун відправився в Сінгапур і Малайзію як обличчя The Face Shop. Він мав величезний успіх в обох країнах, більш неіж 5000 чоловік прийшли на фан-мітинг.

Кім Хен Чжун побував у Сінгапурі в рамках Азіатського Турне The Face Shop

«Це мій перший візит, і я не знайомий з цією країною. Я зовсім не очікував побачити таку величезну юрбу, що чекає мене в аеропорту, і, навіть більше того, це був досить-таки пізній час, тому я взагалі не очікував побачити її «.

Його запитали про те, що б він вибрав - спів чи акторство. «Це питання з ряду «Кого ти більше любиш: тата чи маму?» - Дуже складно вибрати» - відповів артист. На запитання «Чи думає він, що більш красивий, ніж Пе Йон Чжун», він грайливо сказав: «Без коментарів«.

Його остання дорама «Грайливий поцілунок» мала низькі рейтинги в Кореї (йой, але які рейтинги поза нею)))))))))))), але Хьон Чжун налаштований рішуче і хоче зіграти більш складні ролі. Він сказав, що його мрія - коли-небудь перевершити свого боса.

Здається, що з таким прагненням майбутнє цього «квіткового хлопчика» буде барвистим.

У 2011 році Хьон Чжун зізнався на ток-шоу, що був час, коли він робив пластичну операцію.

8 червня 2011р. Кім Хен Чжун випустив свій перший сольний міні-альбом "Break Down", який отримав величезну популярність. Також був знятий кліп на пісню "Please", яка є одним з треків цього альбому. Тізер був запущений 26 травня. О, як цього чекали фани! Кім Хьон Чжун їх не розчарував і порадував чудовими піснями і з'явився перед публікою в новому образі, який ще більше підкорив серця фанатів. Цей альбом випустив відомий музичний продюсер Стівен Лі, який був композитором SS501 таких попередніх хітів, як "Love Like This" і "Love Ya". Було продано більш ніж 100 000 копій за два тижні. У Японії цей альбом став не меншим ажіотажем. Його альбом очолював Gaon Chart другий тиждень червня. А також в Oricon chart Японії в категорії Міжнародних альбомів лідирував протягом першого тижня липня. Знову Кім Хьон Чжун зміг здивувати і в черговий раз довести, що є справжньою зіркою шоу-бізнесу Південної Кореї. 16 червня 2011 протягом двох тижнів він став переможцем Mnet's M! Countdown, що зробило його першим учасником з групи SS501, який отримав нагороду в музичних шоу.

Також Кім Хьон Чжун здобував перемогу протягом двох тижнів поспіль на Music Bank KBS2 з його заголовною піснею "Break Down".

"Break Down" є платиновим у Тайвані. Warner Music Tawian генеральний директор Chen Ze Sha особисто нагородив його Platinum Record на прес-конференції в Тайвані.

Кім Хен Джун також став першою корейською знаменитістю, яка з'явилася в тайванському ТВ-шоу "The Person". "The Person" незмінно є лідером №1 в телевізійних рейтингах Тайваню, тому що запрошує лише кращих знаменитостей шоу-бізнесу, і наш улюбленець був обраний ними для інтерв'ю.
20110828 "The Person" Kim Hyun Joong Interview part1 [Eng Sub]
Спойлер:

20110828 "The Person" Kim Hyun Joong Interview part2 [Eng Sub]
Спойлер:

20110828 "The Person" Kim Hyun Joong Interview part3 [Eng Sub]
Спойлер:

20110828 "The Person" Kim Hyun Joong Interview part4 [Eng Sub]
Спойлер:

Після першого альбому почалася розкрутка відомої пісні "Kiss Kiss".
І ось днями (жовтень) вийшов новий альбом нашого улюбленця - "Lucky Guy". У його заголовному треку "Lucky Guy" звучать звуки електрогітари і духового рок-оркестру. Його можна віднести до категорії американських панк-рок пісень у швидкому темпі, те, що Кім Хьон Чжун завжди хотів спробувати в музичному плані. Щоб зробити це можливим, він звернувся за допомогою до учасників Day Break і Common Ground.
На початок Донизу
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   Пт 9 Січ 2015 - 11:49

ІНТЕРВ'Ю з Кім Хьон Чжуном після зйомок у Квіточках

Журналіст: Хто твій улюблений спортсмен?
Кім Хьон Чжун: Kim Yuna. Я потрапив під вплив її чарів, коли дивився виступ на світовому чемпіонаті в минулому році. Вразило те, що вона не спасувала, а проявила впевненість навіть у такій жорсткій боротьбі проти чемпіонки Asada Mao. Навіть коли вона посковзнулася на льоду, вона зберегла холоднокровність і продовжила виступ. Це було незабутньо. Вона молодша за мене, але я можу у неї повчитися - неважливо за яких обставин - вона підходить до всього, що необхідно виконати, з упевненістю в тому, що вона - найкраща у світі.

Ж: З ким би ти хотів зустрітися - в Кореї і за кордоном.
Кім Хьон Чжун: Безумовно, Seo Taiji. Я слухав різну музику, але я захоплювався і заздрив іноземній музиці, особливо року. Пісня Seo Tai-ji & Boys "I Know" ("난 알아요") була моєю улюбленою в студентстві. Я був здивований, що таку музику писали і в нашій країні. Після "Ultra Mania" я прийняв рішення стати співаком. Я хотів би зустрітися з ним і поговорити про музику.

Спойлер:

На початок Донизу
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   Пт 9 Січ 2015 - 13:00

Кім Хьон Чжун і його друзі

Відома приказка «одного поля ягоди» найкраще підходить Кім Хьон Чжуну і його приятелям, адже цього хлопця оточують одні «хлопчики-квіточки», настільки ж прекрасні, як і він сам. Його друзі - це відомі зірки шоу-бізнесу, в тому числі учасники групи JYJ Хіро Чже Чжун і Міккі Ючон, Т.О.Р, актори Лі Мін Хо і Кім Бом.

Хіро Чже Чжун

Коли DBSK і SS501 були на вершині популярності, обидва хлопця давали поради і допомагати один одному. Починаючи з перших днів, вони будували дружбу на взаємодопомозі та відкритості, тому така дружба особливо цінна. Ця дружба не припинилася і під час того, як обидва хлопця знімалися в кіно протягом 2009 року («Небесний листоноша» і «Квіточки після ягідок»). У січні 2010 року друзі провели канікули в Канаді. У Ванкувері вони так само затрималися, щоб зустріти новий рік. Вони виглядали як близнюки, разом з'являлися в різних місцях, жили під одним дахом, все робили разом. Коли контракт Кім Хьон Чжуна з колишнім агентством закінчився, ходили чутки, що він співпрацював з Чже Чжуном, щоб сформувати нову групу.

Міккі Ючон

Так як Кім Хьон Чжун здружився з Хіро Чже Чжуном, було очевидно, що він здружиться і з Міккі Ючоном. Кожен раз, коли у трьох хлопців була можливість зібратися разом, вони влаштовували дружні вечірки в міні-готелях недалеко від будинку. У зв'язку з дорамою «Скандал в Сонгюнгвані» з Міккі Ючоном, що вийшла на каналі KBS, і дорамою «Грайливий поцілунок» каналу MBC з Кім Хьон Чжуном в головній ролі, хлопці отримали прізвисько «Дружні конкуренти». Обидві зірки з полегшенням відзначили те, що їм не довелося боротися за увагу глядачів в один і той же час. «Ми зітхнули з полегшенням, коли дізналися, що не потрібно боротися за рейтинг в один проміжок часу. Якби таке сталося, я думаю, що ми не змогли б дивитися один одному в вічі протягом кількох років». Обидва приятелі ніколи не забували допомагати один одному і висловлювати свої дружні почуття. Кім Хьон Чжун каже, що вони стали конкурентами ще при створенні SS501 і DBSК, і з їх дебютами, він так само відзначив що мабуть їм доля бути конкурентами. Ми сказали «файтинг» один одному перед початком трансляції наших фільмів, і пообіцяли зустрітися випити після того, як вони закінчаться, але досі ми все ще не зустрілися».

Т.О.Р

Ще з середньої школи їх відносини будуються на дружбі між старшим і молодшим. Завдяки Кім Хьон Чжуну, Т.O.P і Чже Чжун стали близькими знайомими. На Фестивалі Університетського містечка MBC в 2008 дует, який вони створили, фанати просто обожнювали. Кім Хьон Чжун грав на гітарі, а Т.О.Р харизматично співав реп. Вони співали «Rise and Fall» Девіда Крейга. Після цього Т.О.Р зіграв одну з головних ролей у дорамі (IRIS) і у фільмі (У Вогні), у той час як Кім Хен Чжун був зайнятий пошуком нового агентства. Хоча у них немає часу, щоб зустрічатися так само часто, як раніше, вони часто посилають повідомлення і дзвонять один одному, оскільки вони дійсно піклуються одне про одного.

Лі Мін Хо і Кім Бом

Після драми «Квіточки після ягідок», в якій Кім Хен Чжун зустрів хлопців, вони дійсно здружилися, Лі Мін Хо і Кім Бом підтримувалили Кім Хьон Чжуна як актора-початківця. Оскільки вони всі відомі як «F4», їх дружба перейшла зі знімального майданчика в реальне життя. Всі троє захоплюються футболом і час від часу зустрічаються, щоб пограти. Крім того, вони дали один одному слово дивитися всі дорами і шоу за участю один одного.
YesАsia
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중   

На початок Донизу

Кім Хьон Чжун / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung) / 김현중

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: АКТОРИ АЗІЇ :: Південна Корея-