ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Незабуте кохання / Linger (2011 рік)

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Незабуте кохання / Linger (2011 рік)   Нд 25 Січ 2015 - 11:25

Країна: Південна Корея
Рік виходу: 2011
Жанр: історичний, драма, романтика
Drama special від каналу KBS2
Тривалість: [1/1]
Режисер: Кім Санві

Актори:

Опис:
"Вони народилися в один день, в одну годину. Їм судилося бути разом у цьому житті та в наступному..."

Юна кісен Чо Йон пообіцяла подарувати свою першу ніч тому, хто зможе дістати її перстень зі ставка. Мін Чанві, син важливого сановника, втратив через неї голову. Він один з тих, хто за всяку ціну намагається дістати той перстень.
У нього є друг Ха Інсон, бідний янбан, котрий докладає усіх зусиль, щоб забезпечити матері достойне життя. Інсон дуже розумний. Він готується до державних іспитів, хоче стати чиновником.
Одного разу Чанві розповідає другу про свою біду – нерозділене кохання до Чо Йон. Тоді Інсон вирішує зустрітися з безсердечною дівчиною, щоб провчити її...
(c) clubfate
Переклад з англійської: VaiNary
Переклад на українську: Charmy

T.O.P.L.A.N.A

Востаннє редаговано Lana (Вт 15 Груд 2015 - 10:15); всього редагувалось 2 раз(и)
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Re: Незабуте кохання / Linger (2011 рік)   Нд 25 Січ 2015 - 11:26

Незабуте кохання - субтитри:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Незабуте кохання / Linger (2011 рік)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: КІНОТЕАТР ClubFate :: Фільми (наші релізи)-