ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми / The King of Dramas / The Lord of the Drama / De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕 (2012 р., 03/18 серій)

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми / The King of Dramas / The Lord of the Drama / De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕 (2012 р., 03/18 серій)    Вт 10 Лют 2015 - 11:34

Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми
The King of Drama / The Lord of the Drama
De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕

Країна:
Південна Корея
Рік випуску: 2012
Жанр: драма, комедія, романтика
Тривалість: 18 епізодів

Режисер: Hong Sung Chang / Хон Сон Чхан
Актори:
Kim Myung Min / Кім Мьон Мін - Ентоні Кім
Jung Ryu Won / Чон Рьо Вон - Лі Го Ин
Choi Si Won / Чхве Сі Вон - Кан Хьон Мін
Jung Man Shik / Чон Ман Сік - О Чжин Ван
Oh Ji Eun / О Чжи Ин - Сон Мін А
Jun Moo Song / Чон Му Сон - Ватанабе
Kwon Hae Hyo / Квон Хе Хьо - Нам Ун Хьон

Опис:
Сюжет "Володаря дорам" розвивається на тлі подій в корейському шоу-бізнесі, а саме в індустріїї розваг та виробництві дорам. Знімальний процес нагадує поле бою, і навіть без людських жертв не обходиться. Ентоні Кім (Кім Мьон Мін), блискучий генеральний директор телекомпанії "Імперія", ладен на все заради грошей, слави та успіху. Він своїм доторком, наче цар Мідас, створює високорейтингові дорами і популярних зірок Халлю, що приносять компанії гроші та авторитет. Але раптовий поворот долі кидає Ентоні на саме дно. Він намагається повернути собі колишній статус, і для досягнення мети потребує допомоги ідеалістичної сценаристки-початківця Лі Го Ин (Чон Рьо Вон), та красивого і егоїстичного актора Кан Хьон Міна (Чхве Сі Вон).
------------------------------------------------------------------
СУБТИТРИ
Переклад: Charmy
QC: VaiNary, Lana
Таймінг: MilanaKovalli

T.O.P.L.A.N.A

Востаннє редаговано Lana (Пн 28 Груд 2015 - 4:45); всього редагувалось 10 раз(и)
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Re: Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми / The King of Dramas / The Lord of the Drama / De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕 (2012 р., 03/18 серій)    Вт 10 Лют 2015 - 11:34

1 СЕРІЯ:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 532
Камсаамніда : 74
Дата регистрации : 14.08.2014

СтворюватиТема: Re: Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми / The King of Dramas / The Lord of the Drama / De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕 (2012 р., 03/18 серій)    Вт 19 Травень 2015 - 5:19

2 СЕРІЯ:

На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Charmy
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 532
Камсаамніда : 74
Дата регистрации : 14.08.2014

СтворюватиТема: Re: Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми / The King of Dramas / The Lord of the Drama / De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕 (2012 р., 03/18 серій)    Сб 19 Груд 2015 - 9:43

3 СЕРІЯ:

На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми / The King of Dramas / The Lord of the Drama / De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕 (2012 р., 03/18 серій)    

На початок Донизу

Володар дорам / Повелитель дорам / Король драми / The King of Dramas / The Lord of the Drama / De-ra-ma-eui Je-wang / 드라마의 제왕 (2012 р., 03/18 серій)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: КІНОТЕАТР ClubFate :: Дорами (наші релізи)-