ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Технічний розділ для сабів і озвучки

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Технічний розділ для сабів і озвучки   Пт 1 Травень 2015 - 6:52

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Re: Технічний розділ для сабів і озвучки   Пт 1 Травень 2015 - 7:24

ЯК ЗШИТИ САБИ З ВІДЕО

Для даного варіанту потрібно, щоб у вас був у VirtualDubMod додаток TextSub.
Можливо, деякі моменти недостатньо правильні. Вчилась це робити сама. Тому буду вдячна, якщо хтось запропонує якісь доповнення, поради або ще спосіб зшивання.

1. Відкриваємо VirtualDubMod, завантажуємо потрібне відео. В верхньому меню відкриваємо "Відео" і вибираємо пункт "Фільтри".

ФОТО:

2. У відкритому вікні справа вибираємо функцію "Додати".

З'явиться список різних фільтрів. Вибираємо TextSub і вказуємо необхідні саби.

3. Далі зберігаємо відео, як то робимо завжди: Файл - Зберегти як. Називаємо файл. Внизу, поряд з написом "Відео режим" зі списку обираємо "Режим повної обробки".

Самим "цікавим" є компресія (внизу "Відео режиму"). Натискаємо кнопку "Змінити". Відкривається вікно "Вибір відео компресії".

4. Я кодую за допомогою Xvid MPEG-4 Codec. Є і інші кодеки. Я зупинюсь на вказаному. Отже, вибираємо даний кодек. Справа з'явиться кнопка "Змінити". Натискаємо її.

5. Щоб вибрати бітрейт, натискаємо "калькулятор", як вказано на фото:

Вибираємо потрібний бітрейт.

Зберігаємо дані налаштування і даємо "добро" на збереження самого відео. Обробка триває у кожного по-різному, все залежить від технічних характеристик комп'ютера. У мене, наприклад, зшивається довгенько.

Все, відео готове. Приємного перегляду!
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: Технічний-