ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다 (2013 р., 13/24 серії) (Південна Корея)

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다 (2013 р., 13/24 серії) (Південна Корея)   Сб 12 Груд 2015 - 4:49

Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다

Жанр: історична драма
Країна: Південна Корея
Рік: 2013
Серій: 24
Режисер: Бу Санг Чхоль
Актори: Кім Те Хі, Ю А Ін, Хун Кьон Лі, Лі Сан Йоп, Хань Сюн Єн, Сон Дон Іль, Лі Хьон Чхоль

СЮЖЕТ
Серіал розповідає про непросту долю однієї з найвідоміших наложниць корейської династії Чосон - Чан Ок Чон - та її зворушливу ​​історію кохання до Короля Сукчона. Телеглядачі зможуть з головою поринути у захоплюючий та яскравий світ Стародавнього Сходу, сповнений пристрасті, інтриг та загадок.

Події серіалу "Наложниця" відбуваються у 17 столітті в Стародавній Кореї. В основі сюжету - історія дівчини Чан Ок Чон, однієї з найвідоміших королівських наложниць династії Чосон. У Кореї її вважають однією з найпідступніших інтриганок королівського двору. Але серіал "Наложниця" дозволить поглянути на легендарну Чан Ок Чон з іншого боку. Головний акцент у серіалі зроблений на історії кохання між Ок Чон і Королем Сукчоном. Вперше знаменита наложниця постане не лиходійкою й інтриганкою, а по-справжньому люблячою жінкою, яка намагалася бути поруч зі своїм коханим до кінця свого життя. Крім того, картина розповість про життя Чан Ок Чон до того, як вона стала королівською наложницею - якою вона була в дитинстві, яким чином опинилася при королівському дворі, як сягнула вершин влади і зуміла залишити яскравий слід в історії Кореї. Окрему увагу в картині буде відведено її таланту створення одягу - адже саме Чан Ок Чон стала першим модельєром і виробником косметики в епоху Чосон.

ЦІКАВІ ФАКТИ

- Спеціально для телеканалу "Інтер" компанія "Так Треба Продакшн" зробила повний дубляж серіалу на українську мову. Озвучували "Наложницю" 18 українських акторів.
- В оригінальній версії актори серіалу розмовляють на стародавньому корейському діалекті, який давно вже вийшов з ужитку сучасних корейців. Перед зйомками у "Наложниці" акторам доводилося спеціально вчити цю застарілу мову.
- Серіал "Наложниця" - це дев'ята спроба втілити на екрані історію легендарної корейської наложниці Чан Ок Чон. Але вперше вона постає як любляча жінка і талановитий модельєр.
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Востаннє редаговано Lana (Сб 30 Січ 2016 - 1:03); всього редагувалось 11 раз(и)
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다 (2013 р., 13/24 серії) (Південна Корея)   Сб 12 Груд 2015 - 4:53

1 СЕРІЯ:

2 СЕРІЯ:

3 СЕРІЯ:

4 СЕРІЯ:

5 СЕРІЯ:

6 СЕРІЯ:

7 СЕРІЯ:

8 СЕРІЯ:

9 СЕРІЯ:

10 СЕРІЯ:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다 (2013 р., 13/24 серії) (Південна Корея)   Пт 29 Січ 2016 - 5:18

11 СЕРІЯ:

12 СЕРІЯ:

13 СЕРІЯ:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Lana
Адміністратор
Адміністратор

СтворюватиТема: Re: Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다 (2013 р., 13/24 серії) (Південна Корея)   Сб 30 Січ 2016 - 1:03

Добавлена 13 серия.

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다 (2013 р., 13/24 серії) (Південна Корея)   

На початок Донизу

Наложниця / Чан Ок Чон - життя заради кохання / Jang Ok Jung, Living by Love / 장옥정, 사랑에 살다 (2013 р., 13/24 серії) (Південна Корея)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: КІНОТЕАТР ClubFate :: Дубляж (інші студії)-