ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Воїн / Musa / 무사 (2001 рік, 1 серія), (Південна Корея, Китай)

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Воїн / Musa / 무사 (2001 рік, 1 серія), (Південна Корея, Китай)   Чт 17 Груд 2015 - 11:11

Воїн / Musa / 무사

Жанр: драма, історичний, екшн
Країна: Південна Корея, Китай
Кіностудія: Beijing Film Studio, CJ Entertainment, China Film
Режисер: Кім Сон Су
Актори: Юй Жун Гуан, Сон Чже Хо, Лі Ду Іль, Ю Хе Чжин, Чон Сок Йон, Пак Чон Хак, Пак Йон У, Чжан Цзиі, Чу Чжин Мо, Чон У Сон, Ан Сон Гі

СЮЖЕТ
1375 рік. Китай б'ється в агонії із-за міжусобних війн могутніх династій Мінь і Юань. Побоюючись що з часом інцидент вийде за межі Китаю, їх найближчі сусіди з королівства Корьо (давня назва Кореї) збирають делегацію дипломатів і воїнів для супроводу. Вони надіються провести переговори з новим китайським урядом і застрахувати себе від нападок войовничо налаштованих сусідів. Однак ситуація змінилась. Влада Китаю розцінила їх добрий жест як шпигунську місію і з ганьбою вигнала делегацію зі столиці. Подолавши безліч негараздів, вони добираються до рідної країни. І тільки тоді дізнаються, що в їх відсутність армія Юаня підступно напала на їхні землі і викрала принцесу Мінь. Більше сумнівів не лишалось - Китай жадав війни. І він її отримав.
Трейлер:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Re: Воїн / Musa / 무사 (2001 рік, 1 серія), (Південна Корея, Китай)   Чт 17 Груд 2015 - 12:02

Воїн - дивитись онлайн:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Воїн / Musa / 무사 (2001 рік, 1 серія), (Південна Корея, Китай)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: КІНОТЕАТР ClubFate :: Дубляж (інші студії)-