ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Пісочний годинник / Sandglass / Mo-rae-shi-gae / 모래시계 (1995 рік, 24 серії)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Сподобалась Вам дорама?
Це моя улюблена дорама
0%
 0% [ 0 ]
Одна з найкращих
100%
 100% [ 1 ]
Думаю, перегляну ще раз
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
0%
 0% [ 0 ]
Дорама "виграла" через підбір акторів, ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких дорам багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Не дивилась / Не дивився
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 1

АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Пісочний годинник / Sandglass / Mo-rae-shi-gae / 모래시계 (1995 рік, 24 серії)   Вт 19 Січ 2016 - 10:02

Пісочний годинник / Sandglass / Mo-rae-shi-gae / 모래시계

Режисер: Кім Чжон Хак / Kim Jong Hak
Сценарій: Сон Чжи На
Актори:

СЮЖЕТ
Корея 1970-1980 рр. - неспокійний час. Військова диктатура. Корупція. Безліч обмежень. Політичні переслідування, студентські протести, страйки працівників, що вилилися в криваву бійню в Кванджу - ось в який час довелося жити трьом головним героям дорами "Пісочний годинник".
Кан У Сок - син простого селянина. Ще з дитинства батько бажав побачити сина грамотним, "вивести його в люди". Несправедливість, з якою У Сок зіткнувся ще в ранньому віці, наклала на нього свій відбиток. Він не терпить брехню, чесний і справедливий. І він з усіх сил намагається виконати дану батькові обіцянку - стати суддею і захищати всіх знедолених.
Пак Тхе Су - син партизана-комуніста. Йому немає місця в Південній Кореї, на ньому навіки поставлена ​​чорна мітка сина "ворога народу". Змалечку він бачить, яка нещасна і самотня його мати. Він намагається стати їй опорою, хоче позбавити від болю спогадів, які ніколи її не покидають...
Юн Хе Рін - дочка успішного бізнесмена. Здавалося б, чого їй хотіти - гроші батька вирішать всі її проблеми. Але чи повернуть вони їй теплоту і затишок сімейного будинку?..

Дорама "Пісочний годинник", як і "Очі ранкової зорі", вважається одним з кращих представників корейського кінематографу. Дотепер вона займає вищі рядки в рейтингах дорам, хоча і була знята ще в 1995 році.

Нагороди дорами:

Промо-ролик:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Пісочний годинник / Sandglass / Mo-rae-shi-gae / 모래시계 (1995 рік, 24 серії)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: КЛАСИКА АЗІАТСЬКОГО КІНО (дорами до 1999 року) :: Південна Корея-