ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Очі ранкової зорі / Eyes of Dawn / Yeo-myoung-eui Noon-dong-ja / 여명의 눈동자 (1991-1992 роки, 36 серій)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Сподобалась Вам дорама?
Це моя улюблена дорама
0%
 0% [ 0 ]
Одна з найкращих
0%
 0% [ 0 ]
Думаю, перегляну ще раз
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
0%
 0% [ 0 ]
Дорама "виграла" через підбір акторів, ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких дорам багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Не дивилась / Не дивився
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 0

АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Очі ранкової зорі / Eyes of Dawn / Yeo-myoung-eui Noon-dong-ja / 여명의 눈동자 (1991-1992 роки, 36 серій)   Вт 19 Січ 2016 - 11:08

Очі ранкової зорі / Eyes of Dawn / Yeo-myoung-eui Noon-dong-ja / 여명의 눈동자

Режисер: Кім Чжон Хак
Сценарист: Сон Чжи На

Актори:

СЮЖЕТ
"Очі ранкової зорі" - одна з найвідоміших корейських дорам, це класика дорам 1990-х років, так званої "золотої ери корейської кіноіндустрії" (1991-1999 рр.). Історія розповідає про трьох молодих корейців, які опинилися у вирі складних історичних подій. Серіал зачіпає багато болючих тем періоду колонізації Кореї, зокрема японські військові злочини.
В основі історії - книга Кім Сон Чжона (1981 рік).
Кількість акторів, задіяних у зйомках серіалу, становила більше 270 чоловік. Зйомки відбувалися на Філіппінах і в Китаї. Три роки зайняв постпродакшн. У результаті дорама "Очі ранкової зорі" мала неймовірний успіх, позитивні відгуки від критиків і стала одним з кращих зразків корейського кіновиробництва.
Список нагород дорами:

Опенінг дорами "Очі ранкової зорі:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Очі ранкової зорі / Eyes of Dawn / Yeo-myoung-eui Noon-dong-ja / 여명의 눈동자 (1991-1992 роки, 36 серій)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: КЛАСИКА АЗІАТСЬКОГО КІНО (дорами до 1999 року) :: Південна Корея-