ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Сплячий ліс / A Sleeping Forest / Nemureru Mori / 眠れる森 (1998 рік, 12 серій)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Сподобалась Вам дорама?
Це моя улюблена дорама
0%
 0% [ 0 ]
Одна з найкращих
0%
 0% [ 0 ]
Думаю, перегляну ще раз
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
0%
 0% [ 0 ]
Дорама "виграла" через підбір акторів, ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких дорам багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Не дивилась / Не дивився
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 0

АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 395
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Сплячий ліс / A Sleeping Forest / Nemureru Mori / 眠れる森 (1998 рік, 12 серій)   Вт 19 Січ 2016 - 11:38

Сплячий ліс / A Sleeping Forest / Nemureru Mori / 眠れる森

Рік: 1998
Режисер: Nakae Isamu
Сценарист: Nozawa Hisashi
Актори:
Кімура Такуя, Накаяма Міхо, Дзіннай Таканорі, Накамура Тору

СЮЖЕТ

Жила-була дівчина на ім'я Мінако. Все у неї в житті було чудово: улюблена робота, наречений... Поки одного разу...
не з'явився в її житті таємничий молодий чоловік - Іто Наокі, який не тільки знає про неї майже все, але й
стверджує, що вони якось пов'язані, і зв'язок цей тягнеться з далекого дитинства. От тільки... Мінако втратила пам'ять і абсолютно нічого не пам'ятає ні про своє дитинство, ні про нього. Намагаючись сховатися від цього дивного чоловіка, вона переїжджає на нову квартиру, але це не допомагає. А незабаром починають відбуватися зовсім дивні речі. В голові у Мінако починають спливати уривки спогадів про жорстоке вбивство, що сталося на її очах. Хто ці вбиті люди? Як вона пов'язана з тим, що сталося багато років тому? І як вона втратила пам'ять? Схоже, що відповіді на ці та інші питання є тільки в однієї людини...
© rutracker.org

Опенинг:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Сплячий ліс / A Sleeping Forest / Nemureru Mori / 眠れる森 (1998 рік, 12 серій)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: КЛАСИКА АЗІАТСЬКОГО КІНО (дорами до 1999 року) :: Японія-