ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Легенда про великого майстра дзюдо / Геній дзюдо / Judo Saga / Sugata Sanshiro / 姿三四郎 (1943 рік)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Сподобався Вам фільм?
Це мій улюблений азіатський фільм
0%
 0% [ 0 ]
Один з найкращих
0%
 0% [ 0 ]
Думаю, перегляну ще раз
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
0%
 0% [ 0 ]
Фільм "виграв" через підбір акторів, ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких фільмів багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Не дивилась / Не дивився
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 0

АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Легенда про великого майстра дзюдо / Геній дзюдо / Judo Saga / Sugata Sanshiro / 姿三四郎 (1943 рік)   Пн 11 Квіт 2016 - 7:41

Легенда про великого майстра дзюдо / Геній дзюдо / Judo Saga / Sugata Sanshiro / 姿三四郎

Жанри: бойовик, драма, пригоди
Виробництво: Японія
Режисер: Куросава Акіра
Рік випуску: 1943

СЮЖЕТ

Фільм оповідає про розвиток дзюдо в Японії кінця 19-го століття. У центрі сюжету - молодий чоловік Сугата Сансіро, який прибув до великого міста з метою вивчати бойові мистецтва. Спочатку він потрапляє в школу джиу-джитсу, але після того, як бачить, що його новий наставник влаштовує на свого конкурента - легендарного вчителя дзюдо Сюгоро Яно - підлу засідку і з ганьбою виявляється повалений ним, Сугата вмовляє Яно взяти його в учні.
Однак шлях воїна тернистий і складний не тільки своїми фізичними навантаженнями, але і твердим моральним кодексом, якому Сюгоро Яно вимагає підпорядковуватись всіх своїх учнів. Одного разу через юнацьку гарячність переступивши його, Сугата стрибає в ставок, підкоряючись велінню вчителя: «Помри!». Він проводить у крижаній воді цілу ніч і на світанку бачить, як над поверхнею води розпускається квітка лотоса.
© Kinopoisk

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Легенда про великого майстра дзюдо / Геній дзюдо / Judo Saga / Sugata Sanshiro / 姿三四郎 (1943 рік)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: КЛАСИКА АЗІАТСЬКОГО КІНО (фільми до 1999 року) :: Японія-