ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Токійська повість / Tokyo Story / Tokyo monogatari / 東京 物語 (1953 рік)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Сподобався Вам фільм?
Це мій улюблений азіатський фільм
0%
 0% [ 0 ]
Один з найкращих
0%
 0% [ 0 ]
Думаю, перегляну ще раз
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
0%
 0% [ 0 ]
Фільм "виграв" через підбір акторів, ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких фільмів багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Не дивилась / Не дивився
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 0

АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Токійська повість / Tokyo Story / Tokyo monogatari / 東京 物語 (1953 рік)   Чт 26 Травень 2016 - 10:07

Токійська повість / Tokyo Story / Tokyo monogatari / 東京 物語

Рік випуску: 1953
Жанр: драма
Виробництво: Японія
Актори: Хара Сецуко, Тісю Рю, Chieko Higashiyama
Режисер: Одзу Ясудзіро

ОПИС

Шедевр Одзу "Токійська історія" одночасно є віхою в японському кіно. Літня подружня пара їде зі своєю молодшою ​​дочкою в Токіо відвідати своїх дітей: сина, який став доктором, і дочку, яка відкриває салон краси. Діти дуже зайняті, щоб займатися з батьками, і відсилають їх на курорт. Після безсонної ночі на галасливому курорті батьки повертаються в Токіо. Перед тим як поїхати, мати проводить час з удовою іншого сина, а батько зустрічається зі своїми старими товаришами, що полюбляють випити. Виходить так, що тільки вдова сина надає старим гідний прийом з любов'ю і увагою, які їм так потрібні. Власні діти скоро пошкодують, що так нехтували батьками, але на той момент емоційні зв'язки вже будуть обірвані. Немає нічого дивного в тому, що вони так легко повертаються до свого звичного життя, в якому вони зайняті тільки самі собою.

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Токійська повість / Tokyo Story / Tokyo monogatari / 東京 物語 (1953 рік)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: КЛАСИКА АЗІАТСЬКОГО КІНО (фільми до 1999 року) :: Японія-