ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Перший сніг / Virgin Snow / Hatsukoi no yuki (2007 рік)

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: Перший сніг / Virgin Snow / Hatsukoi no yuki (2007 рік)   Чт 2 Черв 2016 - 23:19

Перший сніг / Virgin Snow / Hatsukoi no yuki

Рік випуску: 2007
Країна: Японія, Південна Корея
Жанр: романтика
Режисер:  Han Sang-Hee
У ролях: Лі Чжун Гі / Lee Jun-ki
Аои Міядзакі / Miyazaki Aoi

Опис:
Мін переїжджає в Японію разом зі своїм батьком-професором. Одного разу в місцевому храмі він зустрічає Нанае, японську дівчину з прекрасним очима, яка прагне стати художницею. Мін закохується з першого погляду і з'ясовує, що Нанае відвідує школу, до якої його тільки-но перевели. Їхнє кохання, несподіване і чисте, як перший сніг, розквітає, незважаючи на культурний та мовний бар'єр. Чи зможуть герої зберегти своє кохання, чи воно розтане так само швидко, як тане, щойно впавши на землю, перший сніг?
Дод. інформація: У фільмі говорять трьома мовами - японською, корейською та англійською.

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

Перший сніг / Virgin Snow / Hatsukoi no yuki (2007 рік)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: ПРОЕКТИ ClubFATE: ПЕРЕКЛАДИ, СУБТИТРИ, ОЗВУЧУВАННЯ та ін. :: Завершені проекти-