ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

200 фунтів краси / Красунею бути важко /Minyeo-neun goerowo (2006)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Сподобався Вам фільм?
Це мій улюблений азіатський фільм
0%
 0% [ 0 ]
Один з найкращих
0%
 0% [ 0 ]
Думаю, перегляну ще раз
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
100%
 100% [ 1 ]
Фільм "виграв" через підбір акторів, ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких фільмів багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 1

АвторПовідомлення
Lana
Адміністратор
Адміністратор

Корейчики : 388
Камсаамніда : 28
Дата регистрации : 03.08.2014

СтворюватиТема: 200 фунтів краси / Красунею бути важко /Minyeo-neun goerowo (2006)   Пт 8 Серп 2014 - 23:12

200 фунтів краси / Красунею бути важко /Minyeo-neun goerowo

Жанр: мелодрама, комедія
Режисер: Yong-hwa Kim / Ким Ён Хва
У ролях: Kim-Ah jung, Jin-mo Ju, Yong-geon Kim, Hyeon-sook Kim, Hyeon-sik Im, Song Dong-il, Lee Han-wi, Park No-shik

ОПИС
Головну героїню фільму «Красунею бути важко» звуть Ханна. ЇЇ зріст 165 сантиметрів, зате ваги - під 100 кілограмів. У багатьох країнах на дівчину з такою комплекцією дивилися б в кращому разі з поблажливою посмішкою, а в Кореї, де прекрасна стать просто схиблена на схудненні, Ханна неминуче стає об'єктом глузувань і уїдливих зауважень за спиною. Мало того, у Ханни ще й проблеми зі здоров'ям, і загалом, у дівчини занижена самооцінка і маса страждань з приводу своєї зовнішності і хвороб. Єдине, що її втішає в житті - це музика. Ханна співає. Причому голос у неї ангельський. Але, як ви, напевно, розумієте, з її зовнішністю та комплекцією кар'єра поп-зірки їй, прямо скажемо, не загрожує.
Чим же займається Ханна? Вона все-таки використовує свій талант і співає. Але на сцені не виступає. Вона записує фонограми, під які замість неї на сцені виступає інша дівчина, яку, як кажуть, Бог зовнішністю не образив. Чого не скажеш про вокальних даних. Звичайно, для Ханни прикро, що її голос так використовують, але на цьому її нещастя не закінчуються. Вона закохується в музичного продюсера, який колись виявив її талант. Однак незабаром розуміє, що її любов - без взаємності. В кінці кінців вона робить висновок, що всі її життєві проблеми - від її зовнішності. І ось одного разу вона раптом кудись зникає. А потім знову з'являється, але вже з новим ім'ям - Дженні, тим же, звичайно, зростом 165, але із зовсім іншою вагою - 48 кілограмів. Тепер її струнка фігурка вдвічі легша, ніж раніше, і від колишньої Ханни, можна сказати, не залишилося і сліду.

Фотографії:

ОСТи:

T.O.P.L.A.N.A
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://clubfate.ukrainianforum.net

200 фунтів краси / Красунею бути важко /Minyeo-neun goerowo (2006)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: ФІЛЬМИ АЗІЇ (з 2000 року) :: Південна Корея-