ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Ваша думка про дораму?
Це моя улюблена дорама!!!
0%
 0% [ 0 ]
Супер!!! Все сподобалось!
0%
 0% [ 0 ]
Одна з моїх найулюбленіших дорам!
0%
 0% [ 0 ]
Обов'язково ще раз передивлюсь!
0%
 0% [ 0 ]
Непогано, один раз можна подивитись
0%
 0% [ 0 ]
Дорама "виграла" через підбір акторів, сама ідея і сюжет не дуже
0%
 0% [ 0 ]
Нічого особливого і оригінального, таких дорам багато
0%
 0% [ 0 ]
Не сподобалась акторська гра
0%
 0% [ 0 ]
Все не сподобалось
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 0

АвторПовідомлення
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

Корейчики : 315
Камсаамніда : 24
Дата регистрации : 04.08.2014

СтворюватиТема: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 9:06

Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love

Жанр: романтика, мелодрама, медицина
Режисер: Kim Kyu Tae
Актори:
Гон Хечжин, Чо Інсон, Сон Доніль, Юн Джіні, До Кенсу, Ян Ікджун, Лі Квансу, КІм Міген, Чха Хваен
Опис:
Нас чекає мелодрама про психологію. А точніше, про сучасних людей, які надають надто багато
значення незначним фізичним недугам. Чо Інсон гратиме автора детективних романів і
радіо ді-джея, який страждає на синдром нав'язливих станів. А героїня Гон Хечжин - перволітка
у психіатрії. Вона спеціально вибрала саме її, щоб не засиджуватися на роботі, як інші,
і не різати людей, як хірурги. Але зустріч з героєм повністю міняє її життя.
Teaser 1:

Teaser 2:

Востаннє редаговано MilanaKovalli (Сб 16 Серп 2014 - 5:36); всього редагувалось 4 раз(и)
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 21:40

вичитування сценарію:

На початок Донизу
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 21:44

Teaser 3 (рус.саб.):

Teaser 4 (рус.саб.):

MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 21:45

Постери з акторами:

Спойлер:

На початок Донизу
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 21:47

Фото з прес-конференції

Спойлер:

Спойлер:

Відео ( вичитування сценарію):

На початок Донизу
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 21:49

До речі, шукала мелодії з трейлерів, то це "Сaravan Рalace - Jolie Coquine")

Прослушать или [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] на [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

і ще "Little Suns – Sunboat", але тут вступ трошки задовгий.

Прослушать или [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] на [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 22:06

цікаві моменти з дорами:

MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 22:09

15 липня актори і виробнича команда дорами "Все добре, це любов"("It' s Okay, It's Love") провела прес-конференцію. Гон Хечжин(Gong Hyo Jin), Чо Інсон(Jo In Sung), Лі Квансу(Lee Kwang Soo) і D.O. з групи EXO відповідали на питання журналістів.

В ході конференції у D.O. запитали, чи був він прихильником Чо Інсона до участі в цій драмі. Він відповів: "Я був дуже вражений Чо Інсоном у фільмі "Карнавал безчестя"("A Dirty Carnival"). Настільки, що навіть скопіював зачіску його героя в житті". Він також додав: "Це моя перша роль в кіно і для мене велика честь працювати з такими великими акторами".
Уривок прес-конференції нижче.
D.O из ЕХО:

істочник:doramakun

Востаннє редаговано MilanaKovalli (Сб 16 Серп 2014 - 5:32); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 22:11

Лі Квансу прокоментував свою роль в дорамі "Все добре, це любов": "Оскільки я граю людину з хворобою Туретта, то дуже намагатимуся показати її так, якою вона має бути насправді, тому що не хочу засмучувати людей, які дійсно страждають від цієї хвороби. Мій персонаж хворіє на синдром Туретта, який з віком посилюється. Але коли герой зустрічає хороших людей, йому стає краще. Пак Сукван людина дуже відкрита, він экстраверт".

Режисер додав: "Лі Квансу дуже щирий актор і грає від чистого серця".

Коли Квансу запитали, чи буде комфортно сім'ям тих, у кого член сім'ї хворіє на цей синдром, він відповів: "Я сам в дитинстві був не найздоровішою дитиною. У мене був тик. Я прекрасно розумію почуття, коли не можеш контролювати щось. Я не збираюся створювати зі свого персонажа циркача. Я так не гратиму".

Востаннє редаговано MilanaKovalli (Сб 16 Серп 2014 - 5:34); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 22:15

Хечжин розповіла про підвищений інтерес своїх знайомих до партнера по дорамі Чон Інсону. Актриса поділилася, що багато її знайомих дівчат, віком від 20 і тих, кому за 30, перебувають у великому захопленні від дорами. Найбільшу увагу дівчат приковують до екрану реалістичні, відверті і по-справжньому життєві моменти дорами. Усі шкільні друзі заздрять Хечжин, адже вона має можливість працювати разом з Чо Інсоном. Одна зі знайомих навіть попросила актора написати застереження своєму чоловікові поряд з автографом.

Востаннє редаговано MilanaKovalli (Сб 16 Серп 2014 - 5:34); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
MilanaKovalli
Модератор
Модератор

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   Пт 15 Серп 2014 - 22:18

Davichi виконали саундтрек до драми "Все гаразд, це любов"

Жіночий дует Davichi виконав саундтрек до дорами "Все гаразд, це любов"("It' s Okay, It's Love"). Пісня стала головною музичною темою любовних стосунків між героями Чо Інсона(Jo In Sung) і Гон Хечжин(Gong Hyo Jin). Пісня носить таку ж назву, як і дорама.
Це повільна зворушлива балада, яка виражає почуття закоханої дівчини, готової терпіти будь-які страждання заради своєї любові. Davichi записали саундтрек уперше за півтора року після їхньої роботи над музичному оформленням драми "Айріс 2"("IRIS 2"). Крім того, це їх перший реліз після зміни агентства.

Davichi - "It’s Okay, It’s Love":

doramakun
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)   

На початок Донизу

Все добре, це любов / Все гаразд, це любов / It's Okay, It's Love (2014 рік, 24 серії)

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Реліз-група ClubFATE :: ШОУ-БІЗНЕС АЗІЇ :: ДОРАМИ АЗІЇ (з 2000 року) :: Південна Корея-